Багаторівневі

Сучасні натяжні стелі виготовляються із величезного розмаїття ПВХ плівок різних кольорів і фактур. Вони можуть складатися відразу з декількох полотнищ. Форма стелі може бути виконана практично будь-якої складності і конфігурації. Вона залежить тільки від вашої уяви і дизайнерського рішення інтер'єру. На сьогоднішній день, однією з найбільш затребуваних і оригінальних форм є багаторівневі натяжні стелі, що представляють собою змонтований в декількох рівнях індивідуальний каркас і вінілову плівку самої натяжної стелі. Такі багатоступінчасті конструкції найчастіше встановлюються в приміщеннях, які мають значні дефекти і нерівності стельових покриттів (виступаючі балки, міжповерхові перекриття). Досить часто доводиться приховувати труби водопостачання та каналізації, повітроводи та електропроводку. В даній ситуації найбільш доцільним рішенням є установка багаторівневих натяжних стель, що дозволяють обійтися без перенесення труб і змін систем комунікацій.

Багаторівневі натяжні стелі дозволяють поєднувати різні форми, кольори і фактури стельових покриттів. За допомогою комбінованих поверхонь можна візуально розділити приміщення на функціональні зони, при цьому відпадає необхідність поділу внутрішнього простору шляхом встановлення перегородок, меблів або ширми.

Не слід бояться швів. При правильному розташуванні освітлювальних приладів вони практично не помітні. На смак клієнта на різних рівнях встановляються світильники відбитого і розсіяного світла, тим самим дозволяючи виділити робоче місце або приглушити світло в зоні відпочинку.
Для досягнення складної геометрії стелі у багаторівневі стельові конструкції іноді додають гіпсокартон та інші матеріали, такі як пробка, ліплення або обробний пластик.

Застосування в багаторівневих натяжних стелях глянцевих і дзеркальних текстур ПВХ – плівок дозволяє створювати ілюзію глибини приміщення, а напівпрозорі фактури роблять освітлення в ньому більш м'яким.
За бажанням клієнта на плівку полотна наносять зображення різних класичних сюжетів, квітів, природи. Також можна розмістити індивідуальне замовлення зі свого особистого архіву.
Слід пам'ятати, що обробка стельового покриття (текстура, колір, форма) повинна знаходитися в гармонії загальним дизайном і стилем приміщення.
Так, наприклад стиль хай-тек, ніяк не поєднується зі старовинними меблями. У всьому потрібно дотримуватися розумного компромісу. Багаторівневі натяжні стелі володіють високою функціональністю, створюють відчуття великого об'єму, підкреслюють стиль і індивідуальність інтер'єру. Вони застосовуються в самих різних будівлях від елітного житла, найбільших адміністративних, комерційних, розважальних закладів до типової квартири багатоповерхового будинку.

Натяжні стелі. Ремонт квартир в Житомирі, та області.
Досвід роботи - більше 15 років

Фотографії готових робіт

Залишити заявку на безкоштовний прорахунок

Дзвінок майстру
Мы скоро перезвоним вам!
+5(999)999-9999 98 запросов за 0,987 сек.