Фактурні

Натяжні стелі «Металік»

Однією з самих незвичайних і оригінальних фактур натяжних стель вважається ПВХ-полотно «Металік». Вона належить до елітної групи ПВХ-плівок. За зовнішнім виглядом «Металік» на перший погляд займає проміжне місце між сатиновою і глянцевою поверхнею. Його відрізняє сильна глибина кольору. При вимкненому освітленні він виглядає як лаковий з поганим відображенням, а при світлі на ньому з'являється зернистість, яка і надає стелі ефект «металіка». Така стеля має ряд специфічних особливостей, які в певних умовах надають йому значні переваги перед іншими видами натяжних стель. Фактури таких покриттів специфічні і вимагають особливого інтер'єру.

При їх виборі необхідно дотримуватися розумного компромісу. Так, наприклад, старовинні, антикварні меблі ніяк не буде поєднуватися з натяжною стелею «Металік». Зате вони ідеально підійдуть для любителів стилю «модерн», «техно» або «хай-тек». ПВХ-стелі «Металік» хоч трохи і нагадують глянцеві, але в той же час відрізняються своїм неповторним металевим блиском і дуже своєрідно відображають простір. Ніяка інша текстура натяжних стель не в змозі повторити цей ефект. Завдяки такій особливості, приміщення, в якому встановлюється стельове покриття «Металік», набуває вишуканий шарм, якусь таємничість і загадковість.

Натяжні стелі «Металік» чудово виглядають в поєднанні з правильно підібраним освітлювальним обладнанням, створюючи при цьому вельми оригінальну ілюзію переливання відтінків. «Металік» має властивість «вбирати» освітлення, як би змінюючи колір стелі в місцях попадання світла. Простір кімнати в цьому випадку збільшується. Не можна забувати про те, що в приміщеннях з низькими стелями краще використовувати накладні світильники, а там, де вони високі, доцільно встановлювати світильники на підвісі або ж витягнуті вниз. Плівки «Металік» представлені в невеликій колірній палітрі, як правило, золотого, срібного та бронзового кольору, проте в останні роки все більше застосування отримують і інші відтінки від синього, коричнево-червоного аж до чорного кольору.

До недоліків натяжних стель «Металік» можна віднести їх досить пристойну вартість. Це один з найдорожчих матеріалів, однак, в деяких випадках є сенс заплатити дорожче, забезпечивши, тим самим, приголомшливий і ексклюзивний дизайн вашого інтер'єру. Стелі цієї серії застосовуються як у житловому секторі - у вітальнях, кабінетах, кухнях і ванних кімнатах, так і особливо рекомендуються для установки в місцях громадського користування - торгових і розважальних центрах, салонах краси і нічних клубах, дискотеках та ресторанах.

Натяжні стелі «Перламутр»

Перламутрові натяжні стелі є одними з найкрасивіших і оригінальних серед великої різноманітності натяжних ПВХ-стель. Вони створюють оригінальні ефекти переливання відтінків і шовковистої поверхні полотна.

На відміну від глянцевих, перламутрові стельові покриття володіють меншою дзеркально-відбивною здатністю, однак вони набагато більш красиво «блікують».

Поверхня перламутрового натяжної стелі нагадує перли. Фактура перламутрової ПВХ-плівки досить специфічна, для встановлення такого полотна необхідний особливий інтер'єр в приміщенні. При малій різноманітності колірної гами стелі цього типу мають широкі соковиті відтінки полотна, володіють м'яким і глибоким внутрішнім блиском, дозволяють підкреслити тонку індивідуальність елементів дизайну інтер'єру.

Так само, як і інші фактури натяжних стель, перламутрові ПВХ - стелі мають масу достоїнств і переваг в порівнянні з іншими типами стельових покриттів, забезпечуючи вигідне співвідношення ціни та якості, практичність і естетичність зовнішнього вигляду.

При монтажі таких стель майже не утворюється сміття, немає необхідності виносити меблі, практично виключаються витрати на підготовку до ремонту стелі. Установка натяжної стелі займає всього лише кілька годин, на висоті 4см нижче базового стельового покриття, утворюючи ідеально рівну поверхню, приховуючи будівельні дефекти і різні комунікації. Вони стійкі до деформації і дії хімічних речовин, не підтримують горіння, не вбирає і не виділяють запахи і алергени, антистатичні і пилонепроникні, на них не осідає конденсат. Перламутрові натяжні стелі здатні витримати до 100 літрів води на 1м² поверхні, захищаючи тим самим приміщення від затоплення. Вони легко миються і не потребують фарбування. Протягом багатьох років (мінімальний час гарантії 12 років), а фактично значно довше зберігають свій первісний колір, міцність і надійність.

До недоліків перламутрових натяжних стель в першу чергу належать їх досить значна вартість, а також збільшена товщина полотна і помітність зварних швів. Тому такі стелі замовляються клієнтами не дуже часто.

Перламутрові ПВХ-стелі, як правило, не використовуються в одиночному виконанні. Їх набагато більше застосовують в комбінаціях з матовими і глянцевими фактурами натяжних стель. Стелі цієї серії відносяться до елітної групи стельових покриттів. Вони ідеально вписуються в дизайн приміщень, оброблених натуральним камінням або його імітацією. Перламутрові стелі добре поєднуються з металевими поверхнями. Натяжні стелі цієї фактури чудово підходять для прикрас інтер'єрів банкетних і виставкових залів, розважальних центрів, кафе, ресторанів та інших громадських приміщень.

Натяжні стелі «АРТ»

Натяжні стелі з хмарами – № 1 серед стелі з фотодруком. Вони стають родзинкою будь-якого приміщення, вносять свіжість в інтер'єр і створюють хорошу погоду у вашому будинку 365 днів в році.

До недоліків натяжних стель «Арт» можна віднести їх досить пристойну вартість. Вони коштують дорожче ніж звичайні глянцеві або матові полотна, однак, в деяких випадках є сенс заплатити більше, забезпечивши, тим самим, приголомшливий і ексклюзивний дизайн вашого інтер'єру. Стелі цієї серії застосовуються як у житловому секторі - у вітальнях, кабінетах, кухнях і ванних кімнатах, так і особливо рекомендуються для установки в місцях громадського користування - торгових і розважальних центрах, салонах краси і нічних клубах, дискотеках та ресторанах.

Натяжні стелі. Ремонт квартир в Житомирі, та області.
Досвід роботи - більше 15 років

Фотографії готових робіт

Залишити заявку на безкоштовний прорахунок

Дзвінок майстру
Мы скоро перезвоним вам!
+5(999)999-9999 92 запросов за 0,985 сек.