Глянцеві

З усього різноманіття фактур глянцеві (лакові) натяжні стелі володіють самою багатою палітрою кольорів - від класичного білого кольору до глибокого чорного. Лакові натяжні стелі здатні візуально змінювати простір, збільшувати об’єм кімнати і висоту стелі, завдяки своїй відбивній здатності створювати ефект дзеркальної поверхні і наповнювати приміщення додатковим освітленням. Чим темніше ПВХ-полотно, тим більше його відбивна здатність. Більш світлі глянцеві натяжні стелі роблять приміщення м'якше і затишніше, а темні здатні створити ефект другого поверху.

Більше 100 кольорів і відтінків такого полотна дозволяють виготовляти і встановлювати стельові покриття практично будь-якого рівня складності і конфігурації з майже безмежними можливостями дизайну. Форма такого полотна залежить тільки від вашої уяви і декоративного вирішення інтер'єру. Вона може бути прямою, плоскою або похилої, комбінованої і багаторівневою, мати опуклі або увігнуті поверхні. Глянцеві натяжні стелі чудово поєднуються з різними гіпсокартонними конструкціями, пофарбованими в білий колір.
Область застосування глянцевих натяжних стель воістину вражає. Світлі глянцеві натяжні стелі дуже добре виглядають в невеликих або з низькими стелями кімнатах, спальнях, кухнях, ванних і туалетах. Темні і інші тони більш актуальні для високих житлових приміщень у будинках громадського користування з активним діловим життям – в готелях, концертних залах, супермаркетах, нічних клубах, спортивних і розважальних об'єктах і установах. Коефіцієнт відбиття глянцевих фактур може досягати 90%, а світлопоглинання в середньому 30% (для білих до 50, а для чорних до 15%).
Дзеркальні лакові натяжні стелі чудово підходять для житлових приміщень з підвищеною вологістю. Різноманіття кольорів дозволяє підібрати стельове покриття під тон кахлю ванної кімнати або басейну. До того ж вони вологостійкі, на них не осідає конденсат, а значить, можна не турбуватися, що на стелі з'явиться грибок або цвіль.
Ванна і кухня схильні до найбільшого ризику затоплення зверху. Одним з найбільш значущих технологічних властивостей глянцевих натяжних стель є їх здатність витримувати величезні маси води (до 100 літрів на 1м² поверхні). Натяжна стеля збере в себе всю воду, захистить від потопу вашу дорогу техніку, меблі та ремонт, а після зливу води і просушування відновить первісну форму, зберігаючи при цьому свій колір, міцність і надійність.

Глянцеві натяжні стелі надають широкий вибір для експериментів з різними типами освітлювального обладнання. В залежності від функціональності приміщення та дизайну інтер'єру можливе застосування яскравого направленого або м'якого розсіяного світла в певні зони робочого місця або куточка відпочинку.
На полотно глянцевої натяжної стелі методом фотодруку можна нанести будь-яке графічне зображення, будь то картина відомого художника, краєвид природи, моря, неба, космосу або фото зі свого особистого архіву.


Лакові натяжні стелі допоможуть до невпізнання перетворити інтер'єр будинку, офісу або будь-якого іншого опалювального приміщення, починаючи від кімнати і кухні малогабаритної квартири і закінчуючи VIP-залом фешенебельного готелю. Без видимої втрати корисної площі можна досягти феноменальних дизайнерських результатів, приховати комунікації і дефекти базової стельового покриття, візуально змінити геометрію простору, надати приміщенню додатковий об’єм.

Натяжні стелі. Ремонт квартир в Житомирі, та області.
Досвід роботи - більше 15 років

Фотографії готових робіт

Залишити заявку на безкоштовний прорахунок

Дзвінок майстру
Мы скоро перезвоним вам!
+5(999)999-9999 104 запросов за 1,093 сек.