Матові

Матові натяжні стелі

Матова натяжна стеля являє собою ПВХ-полотно, що має традиційний вигляд побіленої або пофарбованої стелі. Такого роду полотно характеризується рівномірною товщиною і рівномірністю кольору. Як правило, колірна гамма матових ПВХ-плівок не відрізняється великою різноманітністю. Вона складається з білих і деяких інших пастельних тонів.

Матові натяжні стелі є уособленням класичного суворого стилю стельового покриття. Такі стелі мають схожість з традиційною побілкою, вони створюють ефект ідеально вирівняної штукатурки, відмінно вписуються в інтер'єр адміністративних, медичних та інших установ. Якщо ви дотримуєтеся консервативних поглядів, і вам відчужено почуття екстравагантності, то в цьому випадку матові натяжні стелі стануть найкращим атрибутом вашої спальні, вітальні, дитячої і будь-якої іншої кімнати. Така стеля стане добрим фоном для решти інтер'єру і не буде відволікати увагу від загальної композиції приміщення. Він чудово підійде для кімнат, в яких є незвичайні архітектурні рішення у вигляді ліпнини, колон, або якщо в них розміщена антикварні меблі та ексклюзивні предмети декорування.
Найкраще матові стелі використовувати в приміщеннях прямокутної форми і на великих площах стельових покриттів.

Матові ПВХ-стелі здатні заглушати небажані відблиски і відображення, вони мають високу щільність. Як і будь-яка інша фактура ПВХ-плівок, володіють високими технологічними та експлуатаційними характеристиками, здатні витримувати навантаження до 100 літрів води на 1м² поверхні, рятуючи тим самим, ваше майно та ремонт у разі затоплення зверху. Поверхня матових натяжних стель антистатична, не піддається осіданню пилу, появи тріщин або подряпин, вона краще всіх інших фактур розсіює світло.

Крім того, така стеля приховує електропроводку, системи комунікації, повітроводи, сигналізацію та всі дефекти базової стельового покриття. Матеріали, з яких виготовляються матові натяжні стелі, сертифіковані, екологічні, гігієнічні і безпечні. Вони мають гарну тепло і звукоізоляцію, не підтримують гниття і горіння, стійкі до деформації і дії хімічних речовин, не вбирають і не виділяють запахи і алергени, не потребують фарбування і легко миються у разі необхідності.

Класичні матові натяжні стелі є найбільш доступними і широко використовуваними способами обробки стельових покриттів. На них може наноситися фотодрук і виконуватися художній розпис. Вони створюють в будинку атмосферу тепла і затишку, здатні довгі роки (мінімальний час гарантії – 12 років, а фактично – значно довше зберігати свій первісний колір, міцність і надійність.

Сатинові натяжні стелі

Сатинові натяжні стелі відрізняються особливою мікроструктурою поверхні, на яку нанесений специфічний мікрорельєф. Білі сатинові стелі створюють візуальний ефект ідеально пофарбованої стелі, а кольорові полотна мають вигляд різнокольорових тканин.

На сатиновій фактурі на відміну від матової можна спостерігати ледве помітні відблиски і гру світла. Така стеля володіє ефектом перламутру, вносить в інтер'єр приміщення спокійну чарівність і благородство, надає йому загадковий блиск і променисту привабливість. Сатинові натяжні стелі при нерівномірному освітленні виглядають досить оригінально. Природне і штучне освітлення на такому покритті будуть виглядати по-різному. Воно може мінятися в залежності від того, з якого місця ви на нього дивитесь, від сили освітлення та напрямки променів джерела світла. При денному світлі сатинова натяжна стеля буде мати свій справжній колір, а в тих місцях, де на неї потрапляє світло, полотно стелі приймає понад білий відтінок.

На такому полотні добре проявляється ефект «Зоряного неба», в особливості з поєднанням кришталиків і світильників «Swarovski». Так само, як і на матові, методом фотодруку, на сатинові натяжні стелі можна нанести будь-яке вподобане зображення з каталогу або помістити індивідуальне замовлення зі свого особистого архіву. Сатинові ПВХ-плівки є найкращим вибором для створення багаторівневих і криволінійних покриттів. Сатинові натяжні стелі здатні замінити собою дорогі і трудомісткі гіпсокартонні підвісні стелі. Вони відмінно виглядають в комбінації з гіпсокартонними конструкціями. З їх допомогою можливе створення досить складних об'ємних стель різноманітної геометричної форми, плавних переходів, вигнутих або опуклих елементів оформлення. Така стеля не «кидається в очі», вона не буде приковувати до себе увагу, а навпаки, стане прекрасним фоном для кімнати і інтер'єру в цілому. Сатинові стелі рекомендуються для установки в приміщеннях, в яких необхідно створити спокійну світлу атмосферу затишку. Вони чудово впишуться в дизайн будь-якого приміщення квартири або офісу, особливо підійдуть людям консервативних поглядів, які прагнуть без особливих змін урізноманітнити свій інтер'єр.

Сатинові ПВХ-стелі в натягнутому стані утворюють ідеально рівну поверхню, надають стелі легкий м'який блиск. Установка таких стель допоможе без зайвих витрат внести в приміщення з будь-яким типом дизайну відсутню гармонію і спокій. Завдяки особливому мікрорельєфу поверхні сатинова фактура створює на стелі ефект перламутру, облагороджує будь-який інтер'єр, надає йому одночасно і сучасні риси і фундаментальність класичного стилю, не залежного від часу і моди.

Натяжні стелі. Ремонт квартир в Житомирі, та області.
Досвід роботи - більше 15 років

Фотографії готових робіт

Залишити заявку на безкоштовний прорахунок

Дзвінок майстру
Мы скоро перезвоним вам!
+5(999)999-9999 104 запросов за 1,138 сек.