Металік

Однією з самих незвичайних і оригінальних фактур натяжних стель вважається ПВХ-полотно «Металік». Вона належить до елітної групи ПВХ-плівок. За зовнішнім виглядом «Металік» на перший погляд займає проміжне місце між сатиновою і глянцевою поверхнею. Його відрізняє сильна глибина кольору. При вимкненому освітленні він виглядає як лаковий з поганим відображенням, а при світлі на ньому з'являється зернистість, яка і надає стелі ефект «металіка». Така стеля має ряд специфічних особливостей, які в певних умовах надають йому значні переваги перед іншими видами натяжних стель. Фактури таких покриттів специфічні і вимагають особливого інтер'єру.

При їх виборі необхідно дотримуватися розумного компромісу. Так, наприклад, старовинні, антикварні меблі ніяк не буде поєднуватися з натяжною стелею «Металік». Зате вони ідеально підійдуть для любителів стилю «модерн», «техно» або «хай-тек». ПВХ-стелі «Металік» хоч трохи і нагадують глянцеві, але в той же час відрізняються своїм неповторним металевим блиском і дуже своєрідно відображають простір. Ніяка інша текстура натяжних стель не в змозі повторити цей ефект. Завдяки такій особливості, приміщення, в якому встановлюється стельове покриття «Металік», набуває вишуканий шарм, якусь таємничість і загадковість.

Натяжні стелі «Металік» чудово виглядають в поєднанні з правильно підібраним освітлювальним обладнанням, створюючи при цьому вельми оригінальну ілюзію переливання відтінків. «Металік» має властивість «вбирати» освітлення, як би змінюючи колір стелі в місцях попадання світла. Простір кімнати в цьому випадку збільшується. Не можна забувати про те, що в приміщеннях з низькими стелями краще використовувати накладні світильники, а там, де вони високі, доцільно встановлювати світильники на підвісі або ж витягнуті вниз. Плівки «Металік» представлені в невеликій колірній палітрі, як правило, золотого, срібного та бронзового кольору, проте в останні роки все більше застосування отримують і інші відтінки від синього, коричнево-червоного аж до чорного кольору.

До недоліків натяжних стель «Металік» можна віднести їх досить пристойну вартість. Це один з найдорожчих матеріалів, однак, в деяких випадках є сенс заплатити дорожче, забезпечивши, тим самим, приголомшливий і ексклюзивний дизайн вашого інтер'єру. Стелі цієї серії застосовуються як у житловому секторі - у вітальнях, кабінетах, кухнях і ванних кімнатах, так і особливо рекомендуються для установки в місцях громадського користування - торгових і розважальних центрах, салонах краси і нічних клубах, дискотеках та ресторанах.

Натяжні стелі. Ремонт квартир в Житомирі, та області.
Досвід роботи - більше 15 років

Фотографії готових робіт

Залишити заявку на безкоштовний прорахунок

Дзвінок майстру
Мы скоро перезвоним вам!
+5(999)999-9999 92 запросов за 0,985 сек.