Фурнітура AXOR

AXOR K3 - це система фурнітури для пластикових вікон від українського виробника, яка відповідає європейським вимогам якості (EN і DIN). AXOR - фурнітура, яка забезпечує високу функціональність, комфортну експлуатацію і безпеку для кінцевого споживача. Ця фурнітура для вікон ПВХ відрізняється ергономічністю, плавністю і безшумною роботою всіх деталей вікна. Фурнітура щільно притискає створку вікна до рами, що виключає будь-яке продування і знижує тепловтрати в холодну пору року, а також підвищує звукоізоляційні характеристики виробу.

Довговічність фурнітури підтверджена випробуваннями на кількість циклів відкривання, стійкість до навантажень і антикорозійну стійкість. Фурнітура забезпечує 20 000 повних поворотно-відкидних циклів відкривання, що відповідає 10 рокам експлуатації виробу. Також AXOR K3 забезпечує створці стійкість до деформації навіть при збільшеному навантаженні на неї. Фурнітура AXOR для металопластикових вікон і дверей - це гарантія надійної роботи протягом усього терміну служби віконно-дверних конструкцій.

Про компанію


AXOR Industry - це міжнародна компанія яка динамічно розвивається, та має власні виробничі потужності, що забезпечують повний цикл виробництва віконної і дверної фурнітури. Розташований в Дніпропетровську (Дніпро, Україна) сучасний завод оснащений передовим високотехнологічним обладнанням і багаторівневою системою контролю якості, яка охоплює кожен етап виробництва. Цінність продукції AXOR Industry в рівній мірі становлять якість продукції, що випускається фурнітури та інноваційність системи обслуговування клієнтів. Це найкраща фурнітура для алюмінієвих, М/П та дерев'яних вікон від вітчизняного виробника, яку можна придбати по доступній ціні.

Додаткові елементи фурнітури AXOR K3:


Протизломна фурнітура

Протизламні елементи фурнітури забезпечують додатковий захист від проникнення в приміщення ззовні. До них відносяться протизламні цапфи і відповідні пластини, які значно ускладнюють злом вікна зловмисниками. Протизломна цапфа - це захисна головка, яка з'єднується з запором. Маючи форму гриба, така цапфа забезпечує максимальний притиск створки. Зламати створку буде дуже складно. Цей антивандальний хід надійно захистить вікно від злому і проникнення в будинок ззовні.

Запобіжник помилкового відкриття + Компенсатор провисання

Запобігає помилкове «відкривання» вікна при відкинутому положенні створки. Завдяки цій системі ви зможете уникнути ситуації, коли створка повисає на нижній петлі. Іншими словами, запобіжник помилкового відкриття не дозволяє повернути ручку, коли створка відкинута, захищаючи вікно від помилкових дій користувача. Справитися з проблемою провисання вікна під власною вагою в ході експлуатації допоможе компенсатор провисання. Він призначений для підняття створки в момент закриття. Це дає можливість зняти навантаження з петель і зробити закриття вікна більш м'яким і плавним.

Система «Віконна няня»

Незамінна, якщо в будинку є маленькі діти. Система «Віконна няня» дозволить уберегти дитину від випадання з вікна. Вона запобігає відкривання вікна і забезпечує безпеку малюкам. Іншими словами, дана система сприяє тому, що поворотно-відкидна створка перетворюється просто в відкидну, тобто поворотне відкриття вікна блокується, що дозволяє безпечно провітрювати кімнату в відкидному режимі.

Мікропровітрювання

Дозволяє провітрювати кімнати в холодну пору року. Гарантує надходження свіжого повітря без переохолодження приміщення чи протягу. Спеціальний пристрій при певному повороті ручки віджимає стулку від рами на відстань до 10 мм. Таким чином, склопакет набагато менше схильний до запітніння, а кількість повітря що надходить в приміщення, не створює дискомфорт навіть в зимовий період.

Покрокове мікропровітрювання

Залежно від пори року хочеться збільшити приплив повітря в кімнату або, навпаки, зменшити втрати тепла, зберігши при цьому можливість вентиляції приміщення. Система дозволяє вручну регулювати ступінь відкриття вікна при провітрюванні, щоб домогтися положення створки, при якому вентиляція приміщення буде здійснюватися максимально комфортно. Діапазон відкриття вікна при покроковому мікропровітрюванні регулюється від 6 до 11 мм. Крім того система перешкоджає різкому закриттю вікна від протягу.

«Ледаче» вікно

Запобігає довільному закриттю відкритої створки під впливом протягу або поривів вітру. Система обмежує максимальний кут відкриття вікна і дає можливість уникнути її ударів об відкоси та інших предметів. Таким чином, ви можете бути впевнені, що ваші квіти і штори, які можуть потрапити в простір між рамою і створкою, не постраждають.

Балконна засувка

Забезпечує фіксацію балконних дверей при виході назовні. Запобігає її відкриття при протязі. Для того щоб повернутись назад в приміщення, досить легко штовхнути двері.

Задати питання або отримати консультацію

Дзвінок майстру
Мы скоро перезвоним вам!
+5(999)999-9999 115 запросов за 1,379 сек.