Фурнітура ROTO

Поворотно-відкидна фурнітура для вікон Roto NT


Фурнітуру Roto NT виготовляє німецький концерн RotoFrankAG - світовий лідер в сфері виробництва віконної і дверної фурнітури.

Фурнітура Roto NT має вигідні переваги для споживача серед яких варто відзначити її високу функціональність, німецьку надійність і точність роботи, недосяжну для інших виробників.


Протизламність.

Точки протизламності передбачені в стандартній комплектації. Також, всі кутові елементи фурнітури на створці обладнані противовзломними цапфами в стандартному виконанні


Покриття Roto Sil Nano

Фурнітурна система Roto NT має найсучасніший тип покриття з використанням нанотехнологій, які мають здатність до самовідновлення при виникненні дрібних пошкоджень. Матовий відтінок не дає відблисків та відповідають вимогам сучасного дизайну.Профільований штульп

Фурнітура Roto NT в базовій комплектації обладнана спеціальним профільованим штульпом. Це забезпечує виняткову точність розмірів, додаткову жорсткість, зменшення ваги створки і сучасний вигляд.


Супортні замки

Всі запірні цапфи мають спеціальну супортну конструкцію. Супортні замки по силових і експлуатаційних характеристик значно перевершує інші існуючі рішення.


Ножиці Roto NT

Єдина фурнітурна система має в стандарті можливість 2-х варіантів відкидання вікна 80 мм (зимове провітрювання) і 140 мм (літнє провітрювання).

Запатентована система з'єднання деталей Clip & Fit

Унікальна система з'єднання деталей фурнітурної обвязки створки забезпечує силове зчеплення і надійну фіксацію.

Додаткові елементи

Система Roto NT має всі можливі елементи додаткових сервісних функцій - обмежувачі відкривання різних типів, фіксатори створки, різні види провітрювачів (від 2 до 12 положень), амортизатори закривання вікна Soft Close, електронні датчики контролю за станом вікна і багато іншого.

Для цінителів комфорту, естетики та безпеки

Для особливих архітектурних рішень і підвищеної герметичності Roto пропонує приховані петлі Designo.

Для важкодоступних вікон - систему фурнітури Roto Komfort, в якій всі операції з вікном здійснюються автоматично за допомогою повороту віконної ручки, встановленої довільно в самому доступному місці.

Для обладнання дитячих кімнат ми пропонуємо комплектацію Tilt First, при якій дитина зможе тільки провітрювати приміщення, але відкрити вікно повністю не вийде.

Про компанію Roto

Німецький концерн RotoFrankAG сьогодні світовий лідер у виробництві віконної і дверної фурнітури. Продукти Roto виробляються на 15 заводах в Європі, Азії, Америці.

Засновник компанії Roto, видатний німецький винахідник Вільгельм Франк, став першовідкривачем поворотно-відкидного вікна. У 1935 році він вперше в світі налагодив серійний випуск поворотно-відкидний фурнітури.

Задати питання або отримати консультацію

Дзвінок майстру
Мы скоро перезвоним вам!
+5(999)999-9999 105 запросов за 1,199 сек.