Фурнітура Steko Plus

Віконна фурнітура Steko plus: інноваційне рішення від національного виробника


Надійність, помножена на комфорт - саме з такої формули з'явилася протизломна фурнітура Steko plus, яку компанія Steko недавно представила на національному ринку. Ця концептуальна розробка - відмінний привід для змістовної та цікавої розмови. Поговоримо?

Ми висуваємо високі вимоги до віконної фурнітури, тому що в силу свого досвіду відмінно знаємо, якою вона повинна бути в ідеалі. Основна концепція Steko plus грунтується на об'єднанні таких якостей як комфорт і безпеку в фурнітурі від національного виробника - доступною за ціною і цілком відповідає загальноприйнятим європейським стандартам якості. Головна особливість інноваційного рішення - унікальне наповнення базової комплектації:

Контроль положення створки

У концептуальній фурнітурі Steko plus кожен елемент доведений до досконалості. Мікроліфт-блокіратор уможливив плавне відкриття віконної створки. Після переведення створки в розкрите положення цей елемент перешкоджає повороту віконної ручки і неправильного відкриванню вікна - бо саме це нерідко стає причиною поломок і неякісної роботи віконної системи.

Мікрощілинне провітрювання

Провітрювання без істотних втрат тепла - реальність, а не міф. Можливість перевести віконну створку в режим мікрощілинного провітрювання, який передбачає відкидання створки всього на 6 мм, гарантує збереження тепла в приміщенні і повну безпеку. Мікрощілинне провітрювання - спеціальний режим, перебуваючи в якому замки залишаються закритими, а створка не притискається до рами. Свіжому повітрю надається необмежений доступ в будинок, а ось дощу і зловмисникам доступ надійно закритий. За таку прерогативу покупцеві не доведеться доплачувати: вікно з можливістю мікрощілинного провітрювання від Steko коштує рівно стільки ж, скільки звичайне вікно, позбавлене подібного функціоналу.

На сторожі вашого будинку

Ще одна унікальна особливість фурнітури Steko plus - протизламні запірні елементи - мініатюрні, але вельми захисники вашої безпеки. Зламати таке вікно буде дуже непросто, в той час як розкрити вікно зі звичайною фурнітурою для зловмисника не складає труднощів. І якщо мешканці верхніх поверхів висотних житлових будинків не дуже переймаються питаннями безпеки вікон, то для мешканців приватних котеджів, а також жителів перших і останніх поверхів багатоквартирних будинків це питання є життєво важливим.

Базова безпека

Базова комплектація віконної фурнітури Steko plus включає в себе дві точки, оснащені протизламними елементами, що в значній мірі підвищує стійкість віконної конструкції до злому. Цей комплект доповнений противовзломною ручкою Roto, для висвердлювання якої шахраєві доведеться неабияк попітніти. В результаті покупець отримує максимально надійну віконну систему за ціною звичайного вікна.Додаткові опції

При бажанні фурнітура Steko plus може бути оснащена додатковими опціями:


Спеціально для нас концептуальну Протизломна фурнітуру Steko plus на сучасному високотехнологічному обладнанні виробляє завод AXOR - головний виробник фурнітури для вікон і дверей в Україні.

Задати питання або отримати консультацію

Дзвінок майстру
Мы скоро перезвоним вам!
+5(999)999-9999 115 запросов за 1,531 сек.