Склопакети Steko

Склопакети займають 80% загальної площі вікна, тому вони значною мірою впливають на тепло- і шумоізоляцію.

Що таке склопакет?

Склопакет - це монолітна конструкція, яка складається з двох або більше листів скла, які герметично з'єднані між собою.
Склопакети бувають однокамерні та двокамерні. Залежно від функцій склопакета в нього встановлюється певний вид скла - стандартне флоат-скло, енергозберігаюче i-glass Steko або всесезонне мультифункціональне Double Silver Steko.

Також застосовуються декоративні, «броньовані» або рефлекторні скла.

Внутрішній простір камер, як правило, заповнюється повітрям. Для посилення енергоефективності вікна на 23% камери заповнюють інертним газом аргоном.


З чого складається стандартний склопакет?

Дистанційна рамка - це спеціальна порожниста алюмінієва рамка, яка розділяє декілька шарів скла.

Осушувач (абсорбент), він же молекулярне сито засипається в дистанційну рамку для осушення повітря від вологи і усунення проблеми появи конденсату на внутрішньому склі.

Бутіл використовується для фіксації молекулярного сита в дистанційній рамці.

Герметик (силікон, полісульфід) - спеціальний склад, який ізолює внутрішній простір склопакета і робить його герметичним.


Енергоефективність


Яке ж скло вибрати, щоб Ваше вікно було енергоефективним?
Потрібно відповісти на питання:
  • Куди встановлюється вікно?
  • Сонячна у Вас сторона чи ні?
  • Наскільки добре опалюється приміщення?

Якщо вікна встановлюються в квартирі або ви хочете осклити балкони і у Вас сонячна сторона, а в зимовий час недостатньо інтенсивне опалення, то ідеальним рішенням стане установка двокамерного склопакета з мультифункціонального склом Double Silver Steko.

Дане скло має двошарове покриття наночастинками срібла і є всесезонним, тобто «Працює» на збереження тепла взимку і прохолоди влітку. Воно захищає від шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання, при цьому пропускає 72% природного сонячного світла.

Встановивши Мультифункціональний скло Double Silver Steko, Ви значно заощадите на комунальних платежах, тому що енергоефективність Ваших вікон буде на 40% вище, ніж у металопластикових вікон зі стандартним склом.

Також альтернативним варіантом для збереження тепла в зимовий період є установка енергозберігаючого i-glass скла. Однак, дане скло не буде «працювати» влітку на відображення сонячних променів. Тому воно прекрасно підійде для приміщень, де влітку не жарко.

Якщо Ви хочете встановити саме «ТЕПЛЕ» вікно, то необхідно вибрати двокамерний склопакет з багатофункціональним і енергозберігаючим склом. Додатково збільшить енергоефективність вікна на 23% - заповнення камер інертним газом аргоном. У цьому випадку Ви отримаєте найвищий рівень енергоефективності та високий показник опору теплопередачі - майже такий як цегляна кладка товщиною в один метр.

Якщо Ви встановлюєте вікно в нежилому приміщенні, де дотримання температурного режиму не потрібно, то підійде однокамерний склопакет зі стандартним склом. Або замість скла можна встановити глуху термопанель.


Дизайн

Якщо Ви бажаєте, щоб Ваші вікна мали ексклюзивний зовнішній вигляд і захищали від сторонніх поглядів, можна встановити рефлекторне скло з дзеркальним ефектом.
Якщо Ви хочете втілити цікаве дизайнерське рішення, то ми можемо запропонувати Вам варіант установки декоративного скла.

Також склопакети можуть бути декоровані шпросами - декоративними планками всередині склопакета, які розташовуються в одній з камер. Шпроси можуть бути різного кольору, різної товщини і форми.


Звукоізоляція

Чим більше камер в склопакеті, тим краще вони захищають від проникнення сторонніх звуків в приміщення.

Найефективнішим варіантом звукоізоляції буде установка з боку вулиці скла товщиною 6 мм.

Також можливе використання технології Триплекс, коли скло складається з декількох шарів, між якими знаходиться спеціальна плівка.


Безпека

Знизити ймовірність проникнення в приміщення зловмисників можна шляхом установки армованої захисної плівки. Навіть при дуже сильному ударі вона не дозволить склу розбитися вщент, а утримає на собі осколки, таким чином не дозволяючи їм потрапити в приміщення. Подібним чином посилить міцність скла і технологія триплекс, про яку згадувалося вище.

Триплекс сильніше «тримає удар», ніж скло з плівкою.


Задати питання або отримати консультацію

Дзвінок майстру
Мы скоро перезвоним вам!
+5(999)999-9999 104 запросов за 1,181 сек.