Напівпрозорі

Напівпрозора натяжна стеля являє собою ПВХ-плівку, що частково пропускає через себе світло. Правильне розміщення освітлювальних приладів за полотном стелі і окантована дерев'яна обробка дозволяють створити зоровий ефект скляного даху або вікна в стелі. Однак необхідно враховувати той факт, що для досягнення натуральності такого візуального ефекту монтаж напівпрозорого фактури необхідно здійснювати на 30-40 см нижче базового стельового покриття, інакше розсіювання світла буде неповним і малоефективним. Тому такі фактури краще встановлювати в приміщеннях, які мають висоту стелі не менше 3-х метрів.

Також слід пам'ятати про те, що напівпрозора натяжна стеля просвічується і, отже, небажано виготовляти стельове покриття більше самої ширини рулону такої ПВХ-плівки, інакше отриманий зварний шов буде дуже помітний, що суттєво вплине на естетичність зовнішнього вигляду і красу стелі. Зазвичай, напівпрозорі натяжні стелі мають білі, блакитні і бежеві відтінки ПВХ-плівок, вони пропускають приблизно половину світла і створюють ефект матового скла, з однорідним свіченням (при включеному підсвічуванні) всієї поверхні стельового покриття. Також стелі здатні створити в приміщенні ефект теплої романтичної обстановки, позбавити нас від різко б'ючого в очі світла і тому нерідко застосовуються в дитячих, вітальнях, спальнях і ванних кімнатах, в салонах краси, нічних клубах, галереях, студіях, готелях і ресторанах, при цьому виникає можливість поекспериментувати з кольором ламп і колірними відтінками самої стелі. Поєднання напівпрозорого і непрозорого ПВХ-полотна дозволяє з різним ступенем прозорості чітко виділити певні функціональні зони в приміщенні , надати йому яскраву оригінальну атмосферу і зовнішній вигляд. Хоча колірна палітра напівпрозорих ПВХ-плівок відносно невелика, за рахунок правильно розташованого внутрішнього підсвічування в таких стелях досягається дуже оригінальна гра світла, за допомогою якої виконуються різні світлові композиції, візуально збільшують простір, що в кінцевому підсумку представляє широкі можливості для створення незвичайного колоритного інтер'єру з неповторним світловим оформленням практично в будь-якому приміщенні.

Так само, як і інші фактури натяжних стель, напівпрозорі стелі володіють високими технологічними перевагами і перевагами перед іншими видами стельових покриттів, таких, наприклад, як гіпсокартон, Армстронг, пластик, шпалери або штукатурка. Вони чудово поєднують в собі практичні властивості і естетичний зовнішній вигляд, відрізняються оригінальною декоративністю і можливістю розсіювання і пом'якшення джерел світла, дозволяють успішно реалізовувати ваші творчі задуми щодо створення свого унікального і ексклюзивного інтер'єру.

Натяжні стелі. Ремонт квартир в Житомирі, та області.
Досвід роботи - більше 15 років

Фотографії готових робіт

Залишити заявку на безкоштовний прорахунок

Дзвінок майстру
Мы скоро перезвоним вам!
+5(999)999-9999 95 запросов за 1,012 сек.