Перламутрові

Перламутрові натяжні стелі є одними з найкрасивіших і оригінальних серед великої різноманітності натяжних ПВХ-стель. Вони створюють оригінальні ефекти переливання відтінків і шовковистої поверхні полотна.

На відміну від глянцевих, перламутрові стельові покриття володіють меншою дзеркально-відбивною здатністю, однак вони набагато більш красиво «блікують».

Поверхня перламутрового натяжної стелі нагадує перли. Фактура перламутрової ПВХ-плівки досить специфічна, для встановлення такого полотна необхідний особливий інтер'єр в приміщенні. При малій різноманітності колірної гами стелі цього типу мають широкі соковиті відтінки полотна, володіють м'яким і глибоким внутрішнім блиском, дозволяють підкреслити тонку індивідуальність елементів дизайну інтер'єру.

Так само, як і інші фактури натяжних стель, перламутрові ПВХ - стелі мають масу достоїнств і переваг в порівнянні з іншими типами стельових покриттів, забезпечуючи вигідне співвідношення ціни та якості, практичність і естетичність зовнішнього вигляду.

При монтажі таких стель майже не утворюється сміття, немає необхідності виносити меблі, практично виключаються витрати на підготовку до ремонту стелі. Установка натяжної стелі займає всього лише кілька годин, на висоті 4см нижче базового стельового покриття, утворюючи ідеально рівну поверхню, приховуючи будівельні дефекти і різні комунікації. Вони стійкі до деформації і дії хімічних речовин, не підтримують горіння, не вбирає і не виділяють запахи і алергени, антистатичні і пилонепроникні, на них не осідає конденсат. Перламутрові натяжні стелі здатні витримати до 100 літрів води на 1м² поверхні, захищаючи тим самим приміщення від затоплення. Вони легко миються і не потребують фарбування. Протягом багатьох років (мінімальний час гарантії 12 років), а фактично значно довше зберігають свій первісний колір, міцність і надійність.

До недоліків перламутрових натяжних стель в першу чергу належать їх досить значна вартість, а також збільшена товщина полотна і помітність зварних швів. Тому такі стелі замовляються клієнтами не дуже часто.

Перламутрові ПВХ-стелі, як правило, не використовуються в одиночному виконанні. Їх набагато більше застосовують в комбінаціях з матовими і глянцевими фактурами натяжних стель. Стелі цієї серії відносяться до елітної групи стельових покриттів. Вони ідеально вписуються в дизайн приміщень, оброблених натуральним камінням або його імітацією. Перламутрові стелі добре поєднуються з металевими поверхнями. Натяжні стелі цієї фактури чудово підходять для прикрас інтер'єрів банкетних і виставкових залів, розважальних центрів, кафе, ресторанів та інших громадських приміщень.

Натяжні стелі. Ремонт квартир в Житомирі, та області.
Досвід роботи - більше 15 років

Фотографії готових робіт

Залишити заявку на безкоштовний прорахунок

Дзвінок майстру
Мы скоро перезвоним вам!
+5(999)999-9999 80 запросов за 1,006 сек.