Ролети

Ролети - раціональне рішення для захисту будинку
Захисні ролети від компанії Steko просто необхідні в кожному сучасному будинку, офісі або магазині. Це унікальне рішення, яке дозволяє підвищити рівень безпеки, енергозбереження і шумоізоляції.

Основним матеріалом, з якого виготовляються ролетні системи, є алюміній. Він відрізняється екологічністю, стійкістю до корозії, ультрафіолетового випромінювання і атмосферного впливу.

Характеристики міцності алюмінієвих сплавів чудово зберігаються при низьких і високих температурах, так що навіть у люті морози і літню спеку Ви будете в безпеці. Широка кольорова гамма ролет дозволить замовнику вибрати найбільш вдале для себе рішенняНавіщо потрібні ролети?

Захист від сторонніх. Для мешканців перших поверхів, приватних будинків або орендарів офісних приміщень купити ролет - значить захистити себе і своїх близьких від сторонніх поглядів і створити перешкоду для недоброзичливців, які можуть ризикнути пробратися в будинок або офіс у відсутності господаря. У той час як грати викликають безліч питань у пожежних служб, негарно виглядають і псують вигляд з вікна, ролети Steko виглядають дуже естетично і забезпечують високий ступінь захисту. Ваші металопластикові вікна Steko або фірмові двері будуть надійно захищені від розтину і пошкоджень. Всі системи відповідають європейським стандартам якості EN 12453 і EN 12604.

Низький рівень шуму. Якщо використовувати наші фірмові пластикові вікна і доповнити їх ролетами, навіть найгучніші звуки з вулиці не завадять вам.

Захист від поганої погоди. Звичайний дощ, поривчастий вітер або сильний град - зовнішні ролети Steko захистять від будь-яких погодних сюрпризів.

Захист від сонця та економія енергії. Важлива функція рольставні - перешкоджати проникненню сонячних променів всередину приміщення. Тому навіть якщо у вас немає небезпеки вторгнення, ролети вам все одно знадобляться, адже вони сприяють встановленню оптимальної температури в квартирі, причому роблять це набагато ефективніше, ніж звичайні жалюзі. Захищаючи вас від сильного сонячного випромінювання влітку або створюючи додатковий ізоляційний шар взимку. З нашими ролетами ви будете завжди в теплі і комфорті. До 20% тепловтрат буде заблоковано, якщо іноді закривати вікна. Не забувайте про необхідні нормах інсоляції будинку!
Вся наша продукція виготовлена з врахуванням європейських стандартів якості і відрізняється високою міцністю, практичністю і безпекою використання. Основне полотно виготовлено з високоміцного алюмінієвого профілю, який може бути заповненим піною або екструдованим. Заповнення піною дозволяє підвищити запас міцності і збільшити рівень захисту від шуму і теплоізоляції. Екструдований профіль всередині порожній, в нього додані додаткові ребра жорсткості, які багаторазово підвищують його міцність і опірність ушкодженням в кілька разів. В каталозі Steko є два види екструдованого профілю (55мм, 44мм) і вісім видів профілю роликової прокатки (від 39 до 77 мм).

Широкий асортимент захисних коробів для роллета дозволить вам вдало доповнити стиль будівлі а екструдовані напрямні шини будь-якої конфігурації забезпечать точний рух полотна при його намотуванні на короб.

Установка ролета повинна проводитися професіоналами! Точність і акуратність монтажу вирішує багато, в тому числі ефективність роботи і довговічність. Залежно від призначення, ролети можуть встановлюватися із зовнішнього боку, отвір, або на стіну або з внутрішньої сторони вікна, так що вибирайте відповідний для себе варіант.

Спеціально для магазинних вітрин і точок у торговельних центрах існує оригінальне рішення - ролетна решітка Steko. Вона дозволяє зберегти естетику зовнішнього вигляду і дає третій клас захисту від злому. Захищеність можна підняти ще вище, замовивши у нас грати з прозорими надміцним акриловими вставками. Решітка може бути сірого, коричневого, білого, бежевого і сріблястого кольору. Технологія фарбування така ж, як у основного ряду ролет, так що довговічність і надійність покриття виробу забезпечена.


Переміщати ролети Steko і решітки можна за допомогою електричних або ручних приводів. У цьому питанні все залежить від вашого бажання. Все встановлюється, монтується і підганяється професіоналами, так що тільки вам вирішувати, як зручніше - крутити ручку або відкривати натисненням однієї кнопки. До ролетів можна підібрати широкий асортимент елементів управління і аксесуарів, таких як пульти, сигнальні лампи, оптичні сенсори, фотоелементи та багато іншого. Всі ролетні конструкції можуть бути пов'язані з датчиками диму з метою підвищення рівня пожежної безпеки. Рольставні в разі виникнення небезпеки відкриваються автоматично, Рольставні в разі виникнення небезпеки відкриваються автоматично, не створюючи перешкод для евакуації людей і цінного майна. Вся електроніка абсолютно безпечна, підходить для установки в умовах постійної вогкості і оснащена аварійними системами, які забезпечують ручне відкривання.


Відео інструкція по монтажу ролет.

Задати питання або отримати консультацію

Дзвінок майстру
Мы скоро перезвоним вам!
+5(999)999-9999 94 запросов за 0,940 сек.