Сатинові

Сатинові натяжні стелі відрізняються особливою мікроструктурою поверхні, на яку нанесений специфічний мікрорельєф. Білі сатинові стелі створюють візуальний ефект ідеально пофарбованої стелі, а кольорові полотна мають вигляд різнокольорових тканин.

На сатиновій фактурі на відміну від матової можна спостерігати ледве помітні відблиски і гру світла. Така стеля володіє ефектом перламутру, вносить в інтер'єр приміщення спокійну чарівність і благородство, надає йому загадковий блиск і променисту привабливість. Сатинові натяжні стелі при нерівномірному освітленні виглядають досить оригінально. Природне і штучне освітлення на такому покритті будуть виглядати по-різному. Воно може мінятися в залежності від того, з якого місця ви на нього дивитесь, від сили освітлення та напрямки променів джерела світла. При денному світлі сатинова натяжна стеля буде мати свій справжній колір, а в тих місцях, де на неї потрапляє світло, полотно стелі приймає понад білий відтінок.

На такому полотні добре проявляється ефект «Зоряного неба», в особливості з поєднанням кришталиків і світильників «Swarovski». Так само, як і на матові, методом фотодруку, на сатинові натяжні стелі можна нанести будь-яке вподобане зображення з каталогу або помістити індивідуальне замовлення зі свого особистого архіву. Сатинові ПВХ-плівки є найкращим вибором для створення багаторівневих і криволінійних покриттів. Сатинові натяжні стелі здатні замінити собою дорогі і трудомісткі гіпсокартонні підвісні стелі. Вони відмінно виглядають в комбінації з гіпсокартонними конструкціями. З їх допомогою можливе створення досить складних об'ємних стель різноманітної геометричної форми, плавних переходів, вигнутих або опуклих елементів оформлення. Така стеля не «кидається в очі», вона не буде приковувати до себе увагу, а навпаки, стане прекрасним фоном для кімнати і інтер'єру в цілому. Сатинові стелі рекомендуються для установки в приміщеннях, в яких необхідно створити спокійну світлу атмосферу затишку. Вони чудово впишуться в дизайн будь-якого приміщення квартири або офісу, особливо підійдуть людям консервативних поглядів, які прагнуть без особливих змін урізноманітнити свій інтер'єр.

Сатинові ПВХ-стелі в натягнутому стані утворюють ідеально рівну поверхню, надають стелі легкий м'який блиск. Установка таких стель допоможе без зайвих витрат внести в приміщення з будь-яким типом дизайну відсутню гармонію і спокій. Завдяки особливому мікрорельєфу поверхні сатинова фактура створює на стелі ефект перламутру, облагороджує будь-який інтер'єр, надає йому одночасно і сучасні риси і фундаментальність класичного стилю, не залежного від часу і моди.

Натяжні стелі. Ремонт квартир в Житомирі, та області.
Досвід роботи - більше 15 років

Фотографії готових робіт

Залишити заявку на безкоштовний прорахунок

Дзвінок майстру
Мы скоро перезвоним вам!
+5(999)999-9999 98 запросов за 1,072 сек.