Відгуки

Шановні клієнти!


Ми докладаємо багато зусиль, щоб співпраця з нами було легкою, оперативною і взаємовигідною. Саме тому ваші відгуки дуже важливі для нас. Будь ласка, поділіться своєю думкою про нашу роботу! Саме ви задаєте вектор нашого розвитку, виявляючи ті сторони, які вимагають додаткової уваги!


Спасибі, що вибираєте нас!

Залишити свій відгук

 • Доброго дня. По закінченню робіт - ми з чоловіком залишилися задоволені. Дуже хороша компанія. Швидко приїхали на замір, через три дні вже встановлювали стелі. За день все встановили в кращому вигляді по всій квартирі. Незважаючи на кривизну стін і складність монтажу все зробили досить якісно і акуратно. Гарне співвідношення ціни і якості! Молодці! Всім рекомендую!
  Маргарита
  Новоград-Волынский
 • Доброго дня. Після того, як я звернувся в цю компанію, я залишився задоволений. Весь процес добре організований: починаючи з відповіді оператора, який знає свою справу, і закінчуючи, пунктуальними і привітними монтажниками. Все пройшло на вищому рівні. Замірщик все розповів, уклали договір, вибрали колір стелі на палітрі. Вартість монтажу вийшла набагато дешевше, ніж у інших фірм. Замовлення було виконано в короткі терміни. Робота виконана якісно, сміття за собою не залишили. Спасибі професіоналам! Успіхів і процвітання!
  Кирило
  Житомир
 • Ми в березні в квартирі зробили натяжні матові стелі в двох кімнатах - дитячій та вітальні. Не знаю чому, але чоловік спочатку не хотів натяжні стелі, але після виконання монтажних робіт, у нього і в мене дуже позитивні враження. За порадою сусідів зателефонували на Житомирську фірму АРТ-СТЕЛЯ і викликали фахівця-замірника. Він пояснив, що і як, і у скільки обійдеться, вибрали колір і фактуру, запропонували 10% знижку, у порівнянні з іншими фірмами вийшла помітна різниця в ціні. Майстри швидко, акуратно зробили стелі, дуже якісно. За що їм вдячна і буду радити своїм друзям.
  Марія
  Київ
 • Ігор
  Хочу висловити подяку за зроблений у мене в квартирі глянцеву натяжну стелю. Дуже красиво, ціна доступна, майстри акуратні ... Рекомендую замовляти натяжні стелі у даної компнаії.
  Ігор
  Житомир
Дзвінок майстру
Мы скоро перезвоним вам!
+5(999)999-9999 81 запросов за 0,790 сек.